Golvlampa mässing
2013-04-24
181642
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets början, mässing, bladhölstrad stomme, två ljuskällor, reglerbar, höjd ca 185 cm
Slitage, fästen med skador