Piedestal jugend
2013-04-24
181639
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, keramik, jugend, omkring 1900, delvis genombruten vegetativ reliefdekor, insida bär otydliga stämplar, höjd 52 cm
Krackelyr, sprickor