Jan Lundquist akvarell
2013-04-24
181587
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LUNDQVIST, Jan (född 1935): Stortorget i Gamla stan Stockholm, signerad Jan Lundqvist, akvarell, 36x41 cm