Oljemålning
2013-04-24
181496
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flodlandskap, daterad a tergo Paris 1930, olja på pannå, 21x41 cm