Hänge och kedja i silver
2013-04-23
181492
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
HÄNGE, grön sten med matrix, sannolikt Danmark 1960-tal, KEDJA, förgyllt silver, svenska importstämpalr, längd ca 59 cm