Manabu Mabe färglitografi
2013-04-24
181454
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MABE, Manabu (1924-1997): Komposition, signerad och daterad Mabe 1983, numrerad 44/100, färglitografi, 43x61 cm