The Holy Lock from Sandbank oljemålning
2013-04-24
181449
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "The Holy Lock from Sandbank", monogramsignerad J A, olja på duk, 20x52 cm
Smärre fläckar