Gustav Rudberg oljemålning
2013-04-24
181410
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Båt, hven, signerad Rudberg, olja på duk, 71x74 cm