Dosa 1700-tal
2013-04-24
181360
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DOSA, ciselerad koppar och pärlemor, porträttmedaljong på lock, 1700-tal, höjd 2,5, 5x4 cm
Smärre skador