Akvarell Kina
2013-04-23
181292
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1900-talets mitt): Flodlandskap, med skrivtecken och stämpelsignatur, akvarell, 94x34 cm
Smärre fläckar