Bengt Lindström färglitografi
2013-04-23
181251
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 64/99, färglitografi, 70x50 cm