Lennart Rodhe färglitografi
2013-04-23
181243
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad Lennart Rodhe 1980, 21/75, färglitografi, 65x54 cm