Reinhold Ljunggren färglitografi
2013-04-23
181199
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Trosa, signerad och numrerad R. Ljunggren 280/310, färglitografi, 37x27,5 cm
Blekt