Roberto Matta litografi
2013-04-23
181157
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile, född 1911): Figurkomposition, signerad Matta, 226/300, färglitografi, 49x65 cm
Gulnader