Oidentifierad konstnär
2013-04-22
181146
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, marknadsscener, olja på pannå, varav en signerad Z.Sigmond, 18x24 resp 11x22 cm