Bengt Hegethorn oljemålning
2013-04-22
181144
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 500 SEK |
HEGETHORN, Bengt (född 1925): Skärgårdsbåtar vid Lidingölandet, signerad B Hegethorn, olja på duk, 51x101 cm