Oidentifierad konstnär 1800-tal
2013-04-22
181131
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, damporträtt, bär signatur Gimzer?, olja på duk (dubblerad) 53x42 cm