Violin Tyskland
2013-04-21
181103
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VIOLIN, sent 1800-tal, Tyskland, omarbetad av G. A. Södertörn 1949, längd ca 60 cm
Smärre slitage