Peter Dahl färglitografi
2013-04-21
181067
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Stimmet", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 61x51 cm