Koppar porslin Ryssland
2013-04-19
181053
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAFFEKOPPAR, 1 par, porslin, Kuznetsov, Ryssland, 18/1900-tal, delvis förgylld skär dekor, höjd 7 cm
Glasyrslitage