Ram gustaviansk stil
2013-04-19
180966
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, gustaviansk stil, förgylld, höjd 96, innermått 70x56 cm
Smärre skador