Fat Kina famille rosefärger
2013-04-19
180924
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAT, Kina, 1700-tal, famille rosefärger, dekor av blommor, diameter 38,5 cm
Nagg, smärre slitage