Fat Kina imarifärger
2013-04-19
180919
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAT, Kina, 1700/1800-tal, imarifärger, diameter 35 cm
Nagg, smärre slitage, obetydliga repor