Soffa sengustaviansk
2013-04-19
180901
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFA, sengustaviansk, 1800-tal, vitmålad, spjälat ryggstöd, kannelering samt dekor i form av fleuroner, stoppat sittlock med underliggande förvaring, längd ca 178 cm
Slitage