Charles Sjöholm oljemålning
2013-04-19
180883
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SJÖHOLM, Charles (född 1933): Stockholmsmotiv med båtar, signerad C Sjöholm, olja på duk, 44x54 cm