Hans Hedberg vas
2013-04-19
180868
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VAS, Hans Hedberg, signerad, rödspräcklig glasyr, höjd 21,5, diameter 4,5 cm
Lagning