Skåpsöverdel 1700-tal
2013-04-25
180834
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅPSÖVERDEL, 1700-tal, skuren dekor, bemålat, gult, höjd 123, 112x34 cm
Slitage, nyckel saknas