Ljusstakar 1 par silver England
2013-04-19
180820
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Birmingham 1822, höjd 27 cm
En ljushållare knäckt, bucklor, skador