Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-04-19
180746
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sommarlandskap vid vattendrag, otydligt signerad G. Schönfeld, olja på duk 69x100 cm
Smärre färgbortfall