Roland Svensson färglitografi
2013-04-18
180694
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Söndag på isen" Långviksnäs, epreuve dártiste, färglitografi, signerad och daterad Roland S 1980, 42x57 cm