Vävnad Märta Gahn
2013-04-18
180680
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄVNAD, Märta Gahn 1930, märkt med påsydd etikett, ca 230x155 cm
Slitage, smärre skador