Golvlampa smide
2013-04-18
180653
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1920/30-tal, svartpatinerad smide, höjd 155 cm, lampskärm medföljer
Lampskärm med skador