Månbord 1800-talets andra hälft
2013-04-23
180650
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MÅNBORD, med fällbar skiva, 1800-talets slut, björk, höjd 75, diameter 117 cm
Ytskador