Supkoppar i silver
2013-04-18
180627
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SUPKOPPAR, 12 st, silver, Stockholm, 1940/50-tal, invändigt med förgyllning, vikt ca 272 g, ett originaletui medföljer