Glasunderlägg i silver
2013-04-18
180622
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GLASUNDERLÄGG, 12 st, silver, K&EC Göteborg, 1940-tal, vikt ca 220 g
Repor