Akvarell renskötare
2013-04-22
180567
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Samer med ren, monogramsignerad, akvarell, 27x16 cm