Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
SKÄNK, 1800-tal, svartmålad, bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 100, 120x54 cm, nycklar finns
Senare bemålad, slitage
180553
2013-04-22