Anna Gardell- Ericson akvarell
2013-04-21
180541
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GARDELL-ERICSON, Anna (1853-1939): Landskap med björkar, signerad Anna G. Ericson, daterad 94, akvarell, 31x22 cm