Johan Christoffer Boklund oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BOKLUND, Johan Christoffer (1817-1880): Köksinteriör med pojkar, signerad J. C Boklund, olja på duk, 38x45 cm
Kuntoraportti
Lagningar, krackeleringar
180535
Päivämäärä:
2013-04-21