Officersvärja
2013-04-25
180523
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VÄRJA, svensk, 1800-talets mitt, för infanteriofficer, med Wahlfeldt-klinga, förgyllt mässingsfäste, längd 95 cm