Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

140 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, manliga ålderstrappan, olja på duk, signerad och daterad F.Leigton 1891, 39x77 cm

Ytskador

180491

2013-04-18