Axel Peter oljemålning
2013-04-18
180337
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Stilleben, signerad och daterad, olja på duk, 31x40 cm
Krackeleringar, smärre hål