Salongsbord 1940-tal
2013-04-19
180321
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, 1940-tal, barockstil, bordsskivan fanérad i rot, höjd 59, diameter 89 cm
Smärre fanérskador