Eddie Figge blandteknik
2013-04-21
180315
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGGE, Eddie (1904-2003): Komposition, signerad och daterad -73, krita och blyerts på papper, 46x54,5 cm
Reva, smärre hanteringsveck