Olle Bonnier färglitografi
2013-04-18
180307
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad Olle Bonnier 97/175, 58x76 cm