Oidentifierad konstnär 1800-tal
2013-04-17
180267
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Herrporträtt, osignerad, blyerts och täckvitt på papper, fäst på parnå, 21,5x17 cm