Flintlåspistoler
2013-04-25
180235
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, italienska, signerade Farsi, ej ursprungliga pipor, graverade och signerade lås, helstockar med mässingsbeslag, längd 37 cm
Träskador och lagningar, kompletteringar