Sigvard Bernadotte blandteknik
2013-04-17
180175
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002):"Monumentet", blandteknik på papper, signerad och daterad Sigvard Bernadotte-88, höjd 30x24 cm