Mats Åkerman färglitografi
2013-04-17
180167
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅKERMAN, Mats (född 1956): Spleen, signerad och daterad Mats Åkerman 04, 59/200, färglitografi, 55x55 cm