Edvin Ollers oljemålning
2013-04-15
180144
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Italienskt landskap, signerad E.Ollers 1957, olja på duk, 46x62 cm